Strašidlo Cantervillské na zámku Kozel

Kulturní akce

  • Kozel ()
  • 20. 7. 2019
  • 21.00–23.30
  • 399

VSTUPENKY NA PŘEDSTAVENÍ JSOU  JIŽ  VYPRODANÉ. 

Stejně jako v loňském roce Vás i letos zveme na divadelní představení Strašidlo Cantervillské, které se odehraje na nádvoří zámku, a to od 21:00 hod. 

Vstupenky na představení je možné zakoupit i přímo na pokladně zámku Kozel - více informací poskytne Kateřina Karez (tel.: 775 054 243, email: karez.katerina@npu.cz) 

Úspěšná divadelní tour z minulého léta se vrací na moravské a české zámky.

Režisér Jaroslav Kříž si vzal za své oživit veselý a do jisté míry i napínavý příběh Oscara Wilda, Strašidlo cantervillské.

Hodnotné obsazení rolí je na programu i v této velmi atraktivní letní divadelní tour pod širým nebem.

V hlavních rolích vystoupí:

Martin Zounar  jako Hiram B. Otis, americký velvyslanec, kupující zámek lorda Cantervilla, vzhlednou nemovitost zatíženou varováním o nadpřirozených jevech….

Bára Štěpánová v roli paní domu Ms.Umneyové, která z pozice svého postavení na zámku, všechno ví a všechno zná.

Martin Pošta se převtělí do postavy sira Simona de Cantervill, strašidla, které jen těžko hledá klid a pohodu pro výkon svých povinností.

Dále se představí Hanka Sršňová v roli Lukrecie Otisové (Tappanové), manželky pana Otise, Dorota Paulik v roli Virginie E. Otisové, starší dcery Otisových,

Lukáš Toman Paclt jako vévoda James Bilton z Lockahmu. 

Maťa Toman a Rozárka Tomanová zahrají úlohu dětí Otisových.

Služebnictvo je zastoupeno zajímavým doplněním trojice komtes, které tvoří vokální, hudebními cenami ozdobená, skupina Přelet M. S.

Předprodej vstupenek je v síti společnosti Ticketstream https://booker.ticketstream.cz/tsp/strasidlocantervillske/vstupenky/divadelni-open-air-komedie-strasidlo-cantervillske-nadvori-moravskych-a-ceskych-zamku-statni-zamek-kozel-stahlavy-1073703

Více informací na internetových stránkách a na FB profilu:

www.strasidlonazamku.cz

https://www.facebook.com/Stra%C5%A1idlo-na-z%C3%A1mku-216774215766170/