Strašidlo cantervillské

Kulturní akce

  • Kozel ()
  • 1. 7. 2021
  • 20.30
  • 549 Kč bez rozlišení míst, V.I.P. vstupenka 999 Kč

Divadelní komedii pod širým nebem, Strašidlo cantervillské, uvedeme i v letní sezóně roku 2021. Navážeme tak na velmi úspěšné tři ročníky. Setkáte s vynikajícím obsazením hlavních rolí. Martin Zounar, Bára Štěpánová, Martin Pošta, Hanka Sršňová, Lukáš Toman Paclt, Dorota Paulik, vokální trio Přelet M.S. a další protagonisté se představí ve velmi úspěšné adaptaci režiséra Jaroslava Kříže.
Režisér Městského Hálkova divadla v Nymburce, Jaroslav Kříž, si vzal za své oživit veselý a do jisté míry i napínavý příběh Oscara Wilda, Strašidlo cantervillské. Známý příběh, se známými herci a opravdovým strašidlem, je motto známé a v českých zemích oblíbené divadelní hry, která se dočkala také filmové verze s Jiřinou Bohdalovou a Jiřím Bartoškou ještě v roce 1989.


Předprodej vstupenek je aktuálně k dispozici v síti společnosti Ticket Livewww.ticketlive.cz
Vstupenky jsou k dispozici i pro ZTP a ZTP/P. Ve druhém případě pouze s doprovodem. Informace o cenách najdete na portálu www.ticketlive.cz.


V roce 2021 bude možné zakoupit i omezený počet V.I.P. vstupenek. Tyto speciální vstupenky můžete zakoupit pouze na portálu www.ticketlive.cz.


V.I.P. vstupenka obsahuje:
sezení na místech v prvních řadách, zdarma jako dárek deku s vyšitým logem představení, pláštěnku zdarma, komfortní sezení na židli s podsedákem.